112467
BYRÅ MED VITRINÖVERDEL
Chippendale-stil, 1900-talets första hälft, 2-delat, åldersrelaterat slitage, gavlar med torrsprickor, H.206, B.112, Dj.33-51 cm. (vån1)
BYRÅ MED VITRINÖVERDEL
Klubbat pris
1200 kr
3 | 2024-04-30 16:36:03 | 1200 |
1 | 2024-05-05 15:17:15 | 1100 |
4 | 2024-05-01 10:57:04 | 225 |
4 | 2024-05-01 10:56:55 | 125 |
2 | 2024-04-29 08:09:22 | 60 |
1 | 2024-04-28 22:16:28 | 50 |